Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Ostrowiec Świętokrzyski

Menu

Wydarzenia

Firma Auto Centrum jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Mechanicy sprawdzili ponad 6500 samochodów – piąta edycja ProfiAuto PitStop za nami

Mechanicy sprawdzili ponad 6500…

Ponad 80 miast, 310 zaangażowanych serwisów i ponad 6,5 tys. sprawdzonych samochodów. Tak wyglądała jubileuszowa, piąta edycja ProfiAuto PitStop. Akcja swoim zasięgiem objęła miejscowości w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Kierowcy, którzy pojawili się w mobilnym punkcie PitStop, mogli bezpłatnie…

III Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis

III Regionalna Konferencja ProfiAuto…

Przedstawiciele ProfiAuto Serwis z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego spotkali się 9 listopada na trzeciej w tym roku regionalnej konferencji sieci. Podczas wydarzenia podsumowano dotychczasowe działania marki i wytyczono plany na przyszłość. Prestiżowe…

Obrazowa podróż po świecie motoryzacji w kalendarzu ProfiAuto 2020

Obrazowa podróż po świecie motoryzacji w…

Wkrótce do hurtowni, sklepów i serwisów ProfiAuto trafi nowy kalendarz marki. Projekt na 2020 rok wyróżnia oryginalne połączenie rysunku z fotografią. Na dwunastu kartach pojawiają się szybkie samochody i piękne kobiety, a wszystko to wewnątrz świata, w którym fikcja miesza się z rzeczywistością.

ProfiAuto z kolejnym dużym projektem medialnym

ProfiAuto z kolejnym dużym projektem…

Marka ProfiAuto została głównym partnerem serwisu internetowego dobrywarsztat.pl – najnowszego projektu redakcji Onet.pl i Auto Świat. Portal skierowany jest przede wszystkim do kierowców poszukujących warsztatów samochodowych, które świadczą wysokiej jakości usługi.

Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show 2020!

Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show…

ProfiAuto Show 2020 to 17. edycja jednych z największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce. Wydarzenie, przyciągające do Katowic specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w dniach 30-31 maja 2020 r.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »